O nás

Již více než sto let využívá firma Colombin spojení tradice, technologie a výzkumu k výrobě přírodních a univerzálních korkových zátek, které perfektně zachovají jedinečnou kvalitu všech vín.

Od konce devatenáctého století, kdy Giovanni Maria Colombin zahájil svoji činnost v Terstu, se změnilo mnoho věcí. Ale nadšení a odhodlání zůstaly, předávané z generace na generaci až do dneška.
Dnes stejně jako kdysi vybírá firma Colombin jen ten nejlepší korek, používá nejmodernější zařízení, nechává certifikovat všechny výrobní procesy, a vyrábí tak nejlepší zátky nejvyšší kvality a funkčnosti s maximálním ohledem na životní prostředí.

Proto je v Itálii firma Colombin lídrem
v oblasti výroby a marketinku korkových zátek a působí na mezinárodním trhu v dalších 34 zemích.

Efektivita

Efektivita

Internacionálnost

Internacionálnost

Inovace

Inovace

Korek: životní prostředí a tradice.

 
Firma Colombin přímo dohlíží na všechny fáze výroby a prodeje, od těžby suroviny až po prodej hotového výrobku; aby na všech trzích, kde působí, garantovala maximální kvalitu a ochranu životního prostředí, která se silně zaměřuje i na výrobek – právě korek, který je 100% recyklovatelný.

Výrobky

Eco

Servis

Předprodejní

Analýza vnitřního profilu láhve.

Předprodejní

Poradenství k zátkování

Předprodejní

Personalizované studie potisku

Poprodejní

Kompletní laboratorní testy

Poprodejní

Kontrola podmínek skladování a používání

Novinky

<p> Novinky</p>
Novinky
May 2017

#Meetthecork at San Patrignano

#Meetthecork is a journey through the best Italian "terroirs" to find out how Colombin's professionals support wineries to produce Italy's best world-renowned excellence: wine!
#Meetthecork tour has recently stopped at San Patrignano recovery community.

Ke stažení